Lázně Leopoldov

Otevírací doba

Lázně

Pondělí: zavřeno
Úterý – Sobota: 9 00 – 20 00
Neděle: 9 00 – 18 00

Dle objednávek

recepce

Pondělí – Neděle: 8 00  – 18 00

Restaurace

Pondělí – Čtvrtek: 10 30 – 21 00
Pátek – Sobota: 10 00 – 22 00
Neděle: 10 00 – 21 00
Sirnaté lázně na Smraďavce, které jsou součástí Buchlovic, se nachází v malebném údolí Chřibů nedaleko buchlovského zámku a hradu Buchlova. Lázně byly založeny v roce 1805 proslulým lidumilem Leopoldem Berchtoldem, který pobýval na zámku v Buchlovicích a v údolí Chřibů na Smraďavce v Loveckém zámečku, kde také zemřel. Vanové koupele probíhaly ve vedlejší budově Loveckého zámečku pod lékařským dohledem. Po určité době lázně zanikly a lázeňské budovy sloužily k rekreačním a relaxačním účelům. Znovuobnovení lázní a koupelí v sirnaté vodě se podařilo v roce 2012.
Nyní jsou tyto lázně vyhledávaným místem pro relaxaci fyzickou i psychickou.

Naše lázně jsou soukromé zdravotnické zařízení. V případě, že máte pochybnosti o vhodnosti procedur, konzultujte svůj aktuální zdravotní stav se svým ošetřujícím lékařem. Použité ingredience a produkty mají své účinky a záleží jen na Vaší svobodné vůli, zda je využijete.

V našich lázních nejsou k dispozici pomůcky pro pacienty s omezeným pohybem.

Všechny pokoje se nachází v 1. a 2. patře bez výtahu.

Svůj požadavek nám můžete sdělit telefonicky, poté Vás požádáme o zaslání písemné objednávky pobytu s procedurami na email. Na základě volné kapacity Vám bude nabídnuto ubytování v Loveckém zámečku nebo v chatce. Po objednání Vám zašleme na email údaje k platbě zálohy a informace k pobytu. Po závazném objednání je splatná záloha ve výši 50% z celkové ceny pobytu, doplatek poté uhradíte při příjezdu v recepci. Nástup na pobyt je v odpoledních hodinách (14°°-18°°) a ukončení po snídani (8°°-10°°).
 Veškeré pokyny k pobytu a rozpis jednotlivých procedur získáte při příjezdu v recepci hotelu.

Nejoblíbenější kombinace najdete na našich internetových stránkách v sekci „Akce a balíčky“. Většinou se preferuje prohřátí v koupeli nebo sauně před masážemi. Rádi Vám s výběrem poradíme. Na procedury docházejte 10 minut před objednaným časem. V případě pozdního příchodu Vám bude procedura krácena s ohledem na další rezervace.

Ručníky, osušky i prostěradla máme k dispozici, své vlastní tedy nepotřebujete, jejich zapůjčení je započítáno v ceně procedury. Pitný režim je také zachovaný, k procedurám je k dispozici voda.
V případě, že u nás trávíte více času – např. při pobytu – můžete si s sebou vzít vlastní přezůvky, někdo si vozí i vlastní župan. Plavky nejsou nutné, všechny procedury probíhají v soukromí – nutné jsou čisté bílé ponožky do solné jeskyně.

Vlakem – stanice Staré Město u Uherského Hradiště (trať Přerov – Břeclav). Vzdálenost 10 km.

Autobusem – zastávka „Buchlovice, náměstí“, zastávka „Buchlovice, rozcestí“. Poté pěšky 2,5 km
k Lázním Leopoldov.

Autem po silnici I/50. Vzdálenost od Brna je 65 km, od Zlína 40 km.
Parkování je možné u areálu zdarma.